НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Волынь - Металлург Д - 1:3 ###

Волынь - Металлург Д - 1:3

Матч, який нічого не вирішував, як і прогнозувалось, став досить цікавим та непередбачуваним. Звісно, вболівальники господарів бажали кращого фінішу в чемпіонаті. Але напевне тут справа в мотивації. А вона у гостей виявилась вищою, аніж у лучан. Гравцям «Металурга», а особливо, тим, хто хоче закріпитись в команді, потрібно було показати рівень гри, який би влаштував нового керманича, присутнього на даній грі.Гра розпочалась в швидкому темпі. Гості ввійшли в гру досить швидко, вже на 10-й хвилині, триходівка Морозюк-Танаса-Фанендо закінчилась голом. Гості вийшли вперед 0:1.На 13-й хвилині Кварцяний замінив травмованого Гошкодерю на Максимюка. Забігаючи вперед, варто сказати, що гра проходила не грубо, але важку травму отримав Стевіч, який в ігровому епізоді оступився, і лише за допомогою Піщура та лікарів команди покинув поле. Замість нього вийшов молодий, але не менш бойовий хлопець, гравець молодіжного складу Приндета.Команди грали п'ятихвилинками. То атакували, то катали м'яч в центрі поля. І на 22-й хвилині знову Морозюк вивів на ударну позицію Танасу, який подвоїв рахунок. Господарі були паралізовані. Наступні 10 хвилин команди відіграли в центрі поля. Два-три паси – і втрата. А на 31-й хвилині «Волинь» відіграла один м'яч. Після прострілу з кутового Рамона Піщур, розібравшись в ситуації, в дотик переправив м'яч у сітку – 1:2.

Здавалось, лучани підуть вперед. Але гра заспокоїлась, та до перерви жодна атака господарів не принесла їм успіху. Гості теж нікуди не спішили, наситивши центр поля, спокійно гасили атаки волинян. Перший тайм так і закінчився.

На другий тайм команди вийшли менш мотивовані. Гра знову точилась в центрі поля без моментів. «Волинь» трішки додала в швидкості, але нічого путнього в атаці не виходило, гості ж спокійно гасили атаки господарів.Матч добігав кінця, і футболісти почали помилятись. Жовтих карток нахапали Приндета, Карковський, ізворану у «Волині» та Воловик і Морозюк у гостей.

Але в одній з останніх атак Морозюк пробив штрафний і м'яч рикошетом від Годованого залетів у ворота лучан. 1:3 – гру зроблено.

Костянтин ДЕМЧЕНКО«Волынь» - «Металлург Д» - 1:3 Александр Пищур, 31 - Ади Фанендо, 10, Чиприан Танаса, 21, Роман Годованый,93, автогол.

«Волынь»: Виталий Недилько, Богдан Карковский, Роман Годованый, Силвиу Изворану, Саша Стевич, (Виталий Приндета, '46), Рамон Лопес Де Фрейтас, Виталий Гошкодеря, (Роман Максимюк, '15), Сергей Симинин, Александр Пищур, Алексей Бабыр, Евгений Павлов«Металлург Д»: Александр Бандура, Айоделе Аделейе, Александр Воловик, Василий Прийма, Вячеслав Чечер, Джордже Лазич, Карлен Мкртчян, Жозе Соарес, (Марио Дуровски, '72), Николай Морозюк, Чиприан Танаса, (Павел Грищенко, '78), Ади Фанендо, (Полюлях Никита, '87)

Роман Годованый, 29. Богдан Карковский, 42. Виталий Приндета, 60. Силвиу Изворану, 81. - Александр Воловик, 44. Николай Морозюк, 69.Зрителей: 1.750Оценка поля: 4Честная игра: 7,000 - 8,000.

НАША ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦИЯ МАТЧА0:1.Ади Фанендо