НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Волынь и Кривбасс снова не забили ###

Три тура чемпионата позади, а луцкая и криворожская команды еще не поражали ворота соперников.

фото из архива сайта болельщиков ФК Волынь
фото из архива сайта болельщиков ФК Волынь23 липня 2010, 20:53

Вже третій тур підопічні Віталія Кварцяного не можуть вразити чужі ворота. Щоправда цього разу луцька Волинь не пропустила, а це вже плюс у порівняні з попередніми поєдинками.Щодо стартового складу лучан то тут варто відзначити видозмінений лівий фланг. Якщо заміна Грінченка на Максимюка в обороні була вимушеною через червону картку першого, здобуту у зустрічі з Дніпром, то рокіровка Пічкура на молодого Герасимюка була непередбачуваною.Гра від перших до останніх хвилин проходила у напруженій боротьбі. Зайве нагадувати, що обом командам очки були потрібні більше ніж вода у спеку, яка панувала у Луцьку. Волинь володіла територіальною перевагою та намагалася закидати м'яч вперед, в розрахунку на височезних нападників.Перший тайм не вирізнявся великою кількістю небезпечних моментів. Епізоди Кривбаса можна порахувати на пальцях однієї руки. Найбільше відзначитись у складі гостей хотів Іващенко, але його спроби нічим позитивним не увінчались.Господарі не хотіли залишати поле без очок і раз по раз пробивали по володіннях Боровика, який цей матч відстояв на відмінно і нейтралізував усі атаки "червоно-білих".Віталій Кварцяний, як завжди вирішив внести корективи у гру ще в першому таймі. Уже на 22-й хвилині на полі замість Герасимюка з'явився Пічкур. Саме останній неодноразово проривався лівим флангом та прострілював по воротах суперника. Найбільш гаряче у карному Кривбаса стало на 22-й хвилині. Ващук взявся за виконання штрафного в 25-метрах від воріт і потужно пробив поруч із стійко.На останній хвилині першого тайму уже Кривбас отримав право на схожий штрафний. Але удар Куценка можна швидше назвати пострілом по горобцях, аніж спробою забити гол.У другій половині матчу перевага господарів стала більш відчутною. Команда із Кривого Рогу відсиджувалась у захисті, покладаючи надії на контратаки. А підопічні Кварцяного, зважаючи на турнірний доробок, рвалися вперед, поблище до володінь Боровика.На 49-й хвилині чудову нагоду відзначитись втратив Майкон. М'яч, після подачі Павлова, відскочив від землі і вже у штрафному гостей по-зрадницьки влучив у руку форварду.Героями матчу кілька разів могли стати Пічкур та Павлов. Але голкіпер Кривбасу Євген Боровик успішно відпрацьовував свою зарплату.Усі сподівання лучан на перше очко в новому сезоні міг зіпсувати Іващенко. Він пробивав з 10-и метрів у дальній кут, але "шкіряний" пройшов повз.В останні п'ять хвилин гра проходила, виключно, на стороні Кривбаса. Волиняни подали три кутові поспіль. В одному із таких стандартів міг відзначитись Лео, але після удару головою м'яч влучив у стійку.Незважаючи на потуги господарів, рахунок на табло так і не змінився.Володимир Хом'як, спеціально для Football.uaВолынь - Кривбасс 0:0Волынь: Ндое, Бута, Ващук, Омоко, Максимюк, Бутко,Стевич (Бутенин, 46), Шарпар, Герасимюк (Пичкур, 22), Павлов, Майкон (Лео, 73)Кривбасс: Боровик, Андриенко (Сердюк, 46), Жданов, Лисицкий, Кицута (Васильев, 76), Максимов, Куценко, Рожок, Валеев, Воронков (Петров, 69), ИващенкоПредупреждения: Майкон, Омоко - Валеев, Боровик