НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Волынь обыграла Сампион в финальном матче сборов ###

«Волинь» закінчила тренувальний збір у Словенії на мажорній ноті.В останньому контрольному матчі лучани перемогли команду першої словенської ліги «Шампіон» із міста Цельє з рахунком 3:0.Приємно, що перші голи у поєдинку забивалися ймовірними новачками команди.Вже на 10-й хвилині один з них віддав пас у розріз на другого й після сильного удару в ближній кут рахунок став 1:0 на користь «Волині».Перевага лучан у першому таймі була беззаперечною, адже словенці не змогли бодай раз пробити по воротам.На початку другого тайму рахунок подвоївся – простріл Романа Карасюка замкнув ще один новачок «Волині».Карасюк ще раз вдало асистував партнерам і наприкінці матчу – після його подачі ударом головою відзначився Віталій Приндета – 3:0.Після цієї перемоги сьогодні увечері «Волинь» вилітає з Відня до Києва й вночі повернеться до Луцька.Наступного тижня команда в Луцьку готуватиметься до стартового матчу нового чемпіонату проти київського «Динамо».fSport.ua