НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Новости ###

Волынь может не сыграть против киевского Динамо

После победной игры с донецким «Шахтером» президент и главный тренер луцкой «Волыни» Виталий Кварцяный, а также вице-президент клуба Юрий Савчук пролили еще больше света относительно напряженной ситуации, в которой оказался клуб.Вице-президент команды заявил, что инвесторы «Волыни» не заинтересованы вкладывать деньги в непрозрачные дела. Ведь местная власть всевозможными способами «вставляет палки в колеса» лучшему клубу области.Юрий Савчук отметил, что в подобной неопределенной ситуации вполне вероятно, что клуб может прекратить свою деятельность, а инвесторы просто прекратят финансирование команды. Это может произойти уже в ближайшее время и на следующую игру с киевским «Динамо» 10 ноября «Волынь» просто не выйдет на поле.www.volynnews.com

Волынь - Металлург З - 1:0

Цього морозного вечора найпалкіші вболівальники прийшли побачити останню гру своїх улюбленців у 2010 році. Мороз не давав їм вболівати пасивно, тому з перших хвилин матчу вони погнали «Волинь» в атаку. Практично відразу господарі спробували захватити центр поля, але мотивований «Металург» теж активно вступив в боротьбу і не дав розвернутись Лучанам. Далась в знаки мінусова температура. Футболісти грали коректно, чисто у відборі, на техніку. Гості дещо приспали лучан, і вже на 14 хвилині могли вийти в перед. Це Майкл Алозі відгукнувся на гостру передачу з флангу і головою пробив біля стійки, хоча за мить до цього боковий суддя підняв прапорець. Волиняни після цього моменту прийшли в себе та взяли гру під контроль, почавши грати широко через фланги, бо прагнучи нав'язати гру в центрі всі атаки розбивались в насичений

Волынь обыграла Истру 1961

У середу, 4 липня, «Волинь» зіграла черговий спаринг другого навчально-тренувального збору. Суперником лучан у цьому поєдинку став хорватський клуб «Істра 1961» (Пула). Гра відбулася на тренувальному полі у місті дислокації волинян. У цій грі взяли участь гравці, що пропускали вчорашній спаринг проти «Локомотиви» окрім Шеліхова, Герасимюка та Савича, які вийшли на заміну у другому таймі.

Матч розпочався з натиску волинян і вже на 3-й хвилині Годований пройшов лівим флангом та віддав низову передачу в штрафний майданчик, де її влучним ударом замкнув Суботіч – 1:0! На 10-й хвилині Бікфальві знайшов точним пасом в карному того ж Суботіча, в свою чергу Даніель підробив м'яч під ліву ногу і прицільно пробивав у дальній кут, та на цей раз воротар «Істри» врятував свою команду. Мав змогу відзначитися і Шумахер, котрий

Подопечные Виталия Кварцяного доминировали большую часть матча и заслуженно взяли три очка.

Фото официального сайта ФК Зирка
Фото официального сайта ФК Зирка16 квітня 2017, 15:55

Открывать праздничный игровой день в украинской Премьер-лиге довелось командам в Луцке, где местная Волынь принимала Зирку. После вчерашних осечек Ворсклы и Стали команда из Кропивницкого имела отличную возможность выйти в лидеры нижней части турнирной таблицы. Однако для этого Красно-желтым нужно было брать три очка в матче с соперником, которому терять в этом чемпионате уже нечего.

Перед матчем с Зиркой Волынь занимала последнюю строчку Премьер-лиги, и шансов на спасение в этом году у луцкой команды, надо сказать, совсем уж мало. Виталий Кварцяный в каждом туре эксперементирует с составом, и матч с Зиркой не стал исключением. Коуч Волыни сделал пять изменений по сравнению с неудачным

Волынь и Верес провели спарринг, матч закончился вничью

Вчера в Луцке на стадионе "Авангард" перволиговые "Волынь" и "Верес" из Ровно провели контрольный поединок. Игра завершилась без голов.

Как сообщают в "Вересе", по просьбе команды хозяев игра состоялась за закрытыми дверями без фото и видеосъемки.

Причину из собственных источников называют в FanprojectVolyn: команда из Луцка договорилась сыграть спарринг, хотя не прошла тестирование на COVID-19. Также уточняют, что в составе лучан среди игроков на просмотре были Ляшенко, Хомченко, Зинкевич, Марушка, Сула и Войтиховский.

Этот матч стал проверкой боем перед стартом нового сезона. Уже в ближайшую субботу, 29 августа, "Верес" в Черкассах сыграет против второлигового "Днепра" матч первого

Волинь - Металург Д 1:1. Післяматчева прес-конференція Віталія Кварцяного

Головний тренер "Волині" Віталій Кварцяний підвів підсумки сезону після нічиї з донецьким "Металургом" (1:1).

"Я хотів би подякувати працівникам клубу, вболівальниками, які підтримували команди увесь сезон – вдома і на виїзді. Також наші футболісти заслужили хороші слова. Важко було їм грати сьогодні. Але вони налаштувалися, хотіли виграти, але не вийшло.

Єдине, що мене обурило, це Мемешев. Він вийшов на поле і йому «переклинило». Це єдине розчарувало.

Я більше задоволений матчем, ніж не задоволений. Футболісти грали на комсомольському ентузіазмі цілий сезон. Тому сильно критикувати їх немає причин. Вони провели дуже багато цікавих матчів. Десь нам не таланило, десь ми організаційно

В неділю "Волинь" провела черговий спаринг, iнформує fc.volyn.net. На цей раз суперником наших земляків у далекій Анталії став південнокорейський "Теджон Сітізенс". Рік тому волиняни уже зустрічалися з цією командою в Туреччині і тоді перемога залишилась за "Волинню" 3:1. Не зрадила удача підопічним Віталія Кварцяного і у цьому році. Матч знову завершився на користь наших земляків з рахунком 1:0.

Волиняни, які грали другий матч за два дні виглядали не дуже свіжими. Крім того, як зазначив після матчу Віталій Кварцяний, в команді необхідно посилити ще як мінімум чотири позиції, тому у звітному матчі гравцям довелось демонструвати свою майстерність, адже корейці виглядили фізично краще. Не надто яскраве враження у цій грі справили два сербаи та німець, що знаходяться на перегляді. Естонець

Видеофрагменты матча 13-го тура чемпионата Украины Волынь — Говерла.

Волынь — Говерла 0:1
18 жовтня 2013, 19:25
Савич, 0:1

Обзор матча

prosport.tsn.ua

Суббота, Луцк, стадион Авангард, 16:00, арбитр Виталий Романов (Днепропетровск).

Фото fpl.ua
Фото fpl.ua21 травня 2011, 07:24
Прямая трансляция на 2+2 (перекличка).
Волинь знову програла розгромно, тому Віталій Кварцяний обов'-язково зробить чергові зміни у складі. Останнім часом наставник луцької команди не чіпає тільки пари захисників Годований - Ізворану, справа швидше не в тому, що він задоволений її грою (мабуть, навіть навпаки), але просто інших варіантів немає. Цікаво, чи зіграє капітан команди Пищур, якого в Києві було замінено ще до середини першого тайму. Його колега по нещастю Приндета вже грав за дубль. Також в основі вчора виходили Бута, Павлов, Парасків, Лисенко і дискваліфікований Герасимюк. Зважаючи на це, вибір у наставника Волинь залишається не таким вже

Волынь обыграла аматоров Львовской области

«Волинь» відіграла сьогодні на «Підшипнику» третій контрольний матч, готуючись до матчу 18-го туру із «Зорею». Суперником лучан була команда СКК «Демня», яка виступає у Прем`єр-лізі Львівської області. «Волинь» традиційно використала усіх футболістів основного складу, надаючи їм належну ігрову практику. У підсумку 4:1 на користь господарів.Склад «Волині»:1 тайм: Шуст – Парцванія, Жуніч, Шабанов, Польовий – Шарпар, Бабенко – Мемешев, Гуменюк, Матей – Козьбан.2 тайм: Кичак (Воробей, 70) – Парцванія (Р.Никитюк, 63), Новак, Годований, Воронін – Воробей, Політило – Гуменюк (Дудік, 72), Задерецький, Матей – Петров.Голи: Мемешев (15), Козьбан (44, 45), Матей (74) – ? (52 ).

Волынь – Ильичевец. Live. Прямая видеотрансляция

Чемпионат Украины. 10-й тур. Волынь - Ильичевец. Live-трансляция официального канала ТСН Проспорт:

Луцкая Волынь одержала волевую победу над венгерским Уйпештом.

фото fpl.ua
фото fpl.ua13 лютого 2012, 19:44
Матч проходил под диктовку украинской команды. Еще в первом тайме Волынь неоднократно могла повести в счете. Так, например, на 29-й минуте Майкон имел убойный момент, однако не сумел переиграть голкипера венгерской команды. Упустив несколько верных возможностей, волыняне пропустили под самый занавес первого тайма. Уйпешт повел в счете, благодаря точному удару с одиннадцатиметровой отметки.Во второй половине встречи давление на ворота Уйпешта лишь усилилось, и, как результат, Волынь не только сравняла счет, но и вырвала победу. Сначала Кинаш пробил точно в угол с 17-ти метров, а затем Герасимюк реализовал пенальти. На 90-й минуте встречи арбитр назначил еще один одиннадцатиметровый в ворота Уйпешта. Реакция футболистов венгерской команды несколько удивила - в

Страницы: Развернуть